Skip links
Explore
Drag

Hakkımızda

Beykoz Mimarlık, eşsiz yaşam alanları parolasıyla mekanlar tasarlamak ve yapılar inşaa etmek amacıyla Mimar Turgay Sucuoğlu tarafından 2008 yılında kuruldu.

Mimarlarımız, mühendislerimiz ve alanında uzman usta ekiplerimiz sayesinde daima en iyi tasarımları en kaliteli ve en doğru malzeme ile en kusursuz şekilde uyguluyoruz.

Beykoz Mimarlık olarak mimari alanda; villa,inşaat,harita,inşaat taahhüt ve tarihi yapı restorasyonu alanlarında nitelikli projeler üretiyor ve titizlikle uyguluyoruz.

İlhamla Başlayalım

İlk adımımız, istekleriniz ve mekanınıza dair ihtiyaçlarınızı anlamak. Mekanınızda sizi ziyaret edebilir veya planlarınızı bize iletebilirsiniz. Zevklerinizi ve önceliklerinizi keşfediyor, mekanınızı yakından tanıyoruz.

Mekanınızı Tasarlayalım

İhtiyaçlarınızı detaylı analiz ettikten sonra, mekanınızdan en iyi şekilde yararlanacak ve fikirlerinizi birleştirecek öneriler sunuyoruz. İhtiyacınız olan mobilya ve malzemeleri birlikte belirliyor ve tasarlıyoruz.

Mutlu ve Huzurlu Alanlar

Yeni iç mekanınızla % 100 mutlu olduğunuzda, proje üretiminie geçiyoruz. Hayallerinizi gerçeğe taşıyor; mutluluk ve huzurla yaşayacağınız alanlar üretiyoruz.