Skip links
Explore
Drag

Sizin için en iyi projelere imza atıyoruz.

Proje
Mimarlık
Tasarım
Uygulama

Sadelik
Esneklik

Amacımız Her şeyin birlikte tasarlandıgı, harika göründüğü ve bir amaç taşıdığı mekan hayal edin. Tüm bileşenlerinin gününüzü daha keyifli hale getirmeye yardım etmek için tasarlandığı bir mekan. Beykoz Mimarlık olarak sistemlerimizi tasarlarken gösterdiğimiz yaklaşımdır. Çözümlerimizle, mekanın tarzın, konforun ve işlevselliğin mükemmel dengesini sunmasını amaçlıyoruz.

Tasarım & Uygulama

Mimari ve iç mimari anlamda yürütülen projelerin tek çatı altında “Beykoz Mimarlık” olarak bilgi ve birikimlerimizi topluyoruz. Multi disipliner tasarlama ve uygulama da branşlaşan ekip ile daha kavramsal alt yapıya sahip tasarımların daha üretilebilir, daha rasyonel uygulama çözümleri ile, zaman ve ekonomik kıt kaynaklarında daha verimli kullanılması amacıyla yeni mimarlık ve tasarım stüdyomuzda yeni işlere yelken açmayı hedefliyoruz.

KEŞİF

Projelerinizin yapım aşamasında konum nerde ise gelip keşif yapmaktayız.

ONAY

Size özel yaptığımız tasarımların revizelerini gidererek son aşamada onayını almaktayız.

MİMARİ ÖLÇÜLENDİRME

Projelerin mimari ölçülendirmesini,kat planlamasını yapmaktayız.

İNŞAAT

Keşif,ölçülendirme,tasarım ve onayınızın ardından inşaat sürecimiz başlamaktadır.

TASARIM

Size ait en uygun tasarımı 3D Render olarak çizip sizinle paylaşmaktayız.

TESLİMAT

Proje tamamlandıktan sonra hayallerinizdeki evin sizlere teslimatiını gerçekleştiririz.

Hakkımızda

Mimarlık Firmasının Ötesinde

Mimari ve iç mekanlarda değişimin çağdaş yaşama sundupu yenilikleri;etkiliyici,kalıcı ve fonksiyonel özellikleri ile birlikte kullanarak,yaşamsal gereksinimleri akılcı ve teknolojik çözümlerle karşılayan zamansız mekanlar tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Özgün tasarımlarımızda yaşayan işlevsel,çarpıcı ve şık yaşamsal alanlar yaratıyoruz.Cesur ve farklı fikirlerimizi ilham veren binalara, iç mekanlara tasarım ürünlerine ve objelere dönüştüren çağdaş bir vizyon ile birleştiriyoruz.

Teknolojinin yarattığı son yapı elemanı örneklerinin kullandığı nitelikli uygulama projelerinde,dayanıklılığın uzun süreli kullanım ön planda tutulduğu malzemelerin kullanımına özen gösteriyoruz.Diğer yandan mekansal bütünlüğü sağlayan mekana özel öbje tasarımları ile de farklı dokunuşları ortaya koyuyoruz.

14

Yıllık
Tecrübe

Hizmetlerimiz

Kafanızda ki fikirlerin analizini yapıp mekana nasıl uyarlanacağı hakkında proje görüşmeleri yapıyoruz ve size sınırsız fikirler vererek seçimlerinizi belirleyip yapılması gerekenleri konuşuyoruz.

Büyük veya küçük işletme sahipleri için, mekanın daha iyi işleyebilmesi için fikre ve kurguya ihtiyacı var. Sizler için bu kurguyu ve fikri oluşturuyoruz.

 

Mimari tasarım/projelerinizin; dış cephe, iç mekan ve çevre düzenlemelerinin (3 boyutlu modelleme ve animasyon teknikleri kullanılarak) modellenmesi ve gerçeğe en yakın görüntü kalitesinde 3d görselleştirme (3d render) ile elde edilecek etkileyici sunumlar ile daima bir adım önde olabilirsiniz.

Kendi oluşturduğunuz mekanın malzemelerini bütçenize uygun şekilde seçip, kullanacağınız ürünleri, mobilyaları, aydınlatmaları ve hatta aksesuarlarına kadar belirleyip sunum yapıyoruz.

Tasarımı hazırlanmış ve onaylanmış işlerin uygulamasını ve inşaatını yapıyoruz.